четвер, 22 вересня 2016 р.

Навчаємося з Google

У рамках програми спільноти педагогів «Навчаємося з Google», ​за ініціативи Google Educators Group in Ukraine, на базі Івано­-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та факультету туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника 19-­23 вересня 2016 року проведено тренінг-­практикум «Цифрові інструменти та можливості». Частиною цього заходу 20-21 вересня був семінар з картографії для вчителів географії, викладачів та студентів.

Спробували свої сили в цифровій картографії і представники Надвірнянського району: вчителі географії Марина Гавриляк, Світлана Калиняк та Олег Ковальчук.
Навчання проходило під керівництвом Ярослава Ярошевського та Олега Костюкевича - профі в Google картографії.

Учасникам навчального семінару запропонували навчитись інструментам редакції та створення Google карт, створення фотосфер та прикріплення їх до карт. Ознайомились учасники і з цікавими особливостями діяльності Ярослава Ярошевського та Олега Костюкевича на ниві цифрового картографування. 
Учасники семінару залишились вдячні організаторам за можливість взяти участь в заході та умови його проведення, також наставникам та колегам за веселу атмосферу навчання.

Немає коментарів:

Дописати коментар