вівторок, 2 січня 2018 р.

17 Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада в Одесі

22-24 грудня 2017 року на базі Одеського ОІППО відбувся фінальний етап 17 Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади із математики, фізики, географії, хімії, біології та економіки.

Організаційно-методичне забезпечення проведення заходу здійснював Інститут модернізації змісту освіти.
Метою змагань є сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, пошуку та підтримки здібних школярів.
У двох турах І (заочного) етапу XVІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки взяли участь 1840 учнів із 24 областей України та м. Київ.
За рішенням оргкомітету та журі до участі у фінальному етапі було запрошено 161 учень із 18 регіонів України. 
Проте безпосередню участь у змаганні взяли 133 учасники. Серед них найбільше представників було Харківської області -41,  Львівщини -36, столиці – 10 та Херсонської області – 9.
Від нашої Івано-Франківської області було запрошено 6 учнів (5 з економіки та один з математики), і 3 з них надвірнянські ліцеїсти з економіки.
Крім перемоги у двох заочних етапах, для участі у фінальному етапі необхідно було сплатити оргвнесок, у чому за сприяння директора ліцею Антона Ревтюка допоміг колишній випускник Надвірнянського ліцею - Олександр Косован.
Отож за результатами фінального етапу 17 Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з економіки дипломи вибороли 4-курсники (11 клас) Надвірнянського ліцею: Ольга Віфлінзідер, Дмитро Петруняк та Олександр Ковальчук.
Також учням вдалось відвідати багато цікавих куточків Одеси


Немає коментарів:

Дописати коментар