пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Надвірнянці на фінальному етапі 18 Всеукраїнської інтернет-олімпіади з економіки в Одесі

   На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 №554 "Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році" 21-23 грудня 2018 року в м.Одеса пройшов фінальний етап Інтернет-олімпіад.
Відкриття та закриття відбулось на базі Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України. 
Учасників олімпіад вітало багато офіційних осіб, зокрема заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Валерійович Колєбошин. Пам’ятають його як вчителя фізики, учасника і члена журі учнівських олімпіад, а сьогодні - співініціатора багатьох інноваційних освітніх заходів в Одеській області. 
Від імені Міністерства освіти і науки України учасників  вітав Кремінський  Борис Георгійович, доктор педагогічних наук, головний науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.


З концертною програмою виступили учнівські колективи Одещини та відомі навіть за межами України сестри Вікторія та Анастасія Петрик.


Щоб потрапити у фінал олімпіади учням протягом червня-вересня 2018 року необхідно було пройти два заочні тури. З цим справилось 7 учнів Надвірнянського ліцею з економіки. Проте на фінал поїхало тільки 5 учнів (необхідно було здійснити фінансовий організаційний внесок і цього разу не вдалось залучити спонсорів, то ж учням і вчителю прийшлось самостійно інвестувати в свій освітній рівень). А от фінансування витрат на проїзд здійснив відділ освіти РДА, начальник - Степан Северилов.
В олімпіаді  взяло  участь 155 учнів (із більш як 200 запрошених) з різних куточків України з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки.
Івано-Франківська область була представлена 10 учнями, і тільки на економіці (5 - Надвірнянський ліцей, 5 - природничо-математичний ліцей м.Івано-Франківськ).
За результатами олімпіадних змагань Депутат Денис, 10 клас Надвірнянського ліцею, здобув 3 місце з економіки серед учнів 10-11 класу.
Штогрин Станіслав, 11 клас, Юркевич Вікторія, 10 клас, Лавринович Анна, 10 клас, Савчук Сергій, 9 клас, стали дипломантами.                                                                  
Крім написання завдань учням організатори надали можливість відвідати одеський дельфінарій та здійснити прогулянки історичними куточками Одеси та узбережжям Чорного моря.Немає коментарів:

Дописати коментар