четвер, 18 червня 2015 р.

Виїзне засідання творчої групи вчителів географії

Автор - Валентина Гаврилюк, керівник творчої групи вчителів географії Надвірнянського району.

21 травня 2015 року в с. Черник Надвірнянського району пройшли грозові дощі. Зелена трава, квіти, листя були покриті градом.

А вже 22 травня 2015 року сонячне проміння тепло вітало учасників районної творчої групи вчителів географії у с. Черник. Їх гостинно зустріли директор Черниківської загальноосвітньої школи I-II ступенів Мельник Іван Іванович та вчителі географії Мельник Світлана Яківна та Марчук Надія Дмитрівна. Було проведено круглий стіл на тему «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом реалізації еколого-краєзнавчого підходу у викладанні географії».


Вчителі відвідали краєзнавчий музей у Черниківській школі, де почули цікаву розповідь про історію та культуру села.

Згідно плану роботи творчої групи її учасники здійснили туристичний похід до каскадного водоспаду, який знаходиться на віддалі 5 км від центру села. Водоспад зачарував вчителів своєю красою. Потоки води спадають з висоти 8 метрів.
На зворотньому шляху вчителі відвідали Державний лісовий заказник «Бредулець» над потоком Зелениця (межа Зовнішніх і Центральних Ґорґан), де сосна росте приблизно на 50 га, автор подає детальний опис урочища.

Згідно із завданням творчої групи учасники розробили туристичний маршрут «с. Черник – Черниківський каскадний водоспад – Державний лісовий заказник «Бредулець» – с. Черник» та нанесли його на карту.
Вчителі з нетерпінням чекають наступних зустрічей з унікальними об’єктами природи рідного краю. Це допоможе їм максимально впроваджувати еколого-краєзнавчий підхід в навчально-виховному процесі.

Немає коментарів:

Дописати коментар