пʼятницю, 3 листопада 2017 р.

Нові перемоги на 13 Всеукраїнському турнірі юних економістів

З 29 жовтня по 2 листопада 2017 року Івано-Франківськ приймав учасників 13 Всеукраїнського турніру юних економістів. В турнірі взяли участь 22 команди із 11 областей України. Однією із цих команд уже традиційно постала команда "Черлені пацьорки" із Надвірнянського ліцею. Потрапити на таке високорівневе змагання дозволила не тільки перемога на обласному турнірі, але і фінансова підтримка випускника ліцею, тепер керівника глобальної компанії MacPaw, Олександра Косована 
та організаційна підтримка Антона Ревтюка - директора Надвірнянського ліцею.
106 учнів чотири дні поспіль в ролях доповідачів, опонентів та рецензентів розкривали 20 чвертьфінальних та півфінальних і 5 фінальних непростих економічних питань. 

Але не тільки. Учні мали змогу відвідати музеї в Коломиї, прогулятись вечірнім Івано-Франківськом (вдень немає часу - змагання). 
Оцінювала економічну вправність учнів солідна колегія суддів - викладачі провідних внз України, відомі шкільні вчителі і колишні гравці турнірів - а тепер студенти. Серед них і колишній гравець "Черлених пацьорок", а тепер студентка 3 курсу Київського Національного університету імені Тараса Шевченка - Христина Огерук.
Але не просто оцінювали, але і спілкувались, давали поради, ділились своїм баченням проблем.

У відбіркових змагання "Черлені пацьорки" мали змогу схрестити свої мечі знань із командами міста Харків, Сумської, Полтавської, Миколаївської, Волинської, Житомирської, Хмельницької областей і земляками - учнями із м.Івано-Франківськ. 
Турніри передбачають переможців і учасників, тому тільки частині вдалось об'єднати волю до перемоги і удачу. На коні виявились і "Черлені пацьорки". Здобуто третє командне місце та капітан команди Шпинта Надія отримала одну з найбажаніших індивідуальних номінацій - "Міс Економіка"
А ось і імена тих, хто склав команду переможців "Черлені пацьорки", яку підготував та очолив вчитель економіки Надвірнянського ліцею Олег Ковальчук:
                Шпинта Надія - 11 клас
            Ковальчук Олександр - 11 клас
            Шпинта Христина - 9 клас
            Штогрин Станіслав - 10 клас
            Гуцуляк Анастасія - 11 клас             

Немає коментарів:

Дописати коментар