вівторок, 22 грудня 2020 р.

Онлайн-перемоги на "Екогеофорумі 2020" учнів Надвірнянського ліцею


 Враховуючи вимоги карантинних обмежень «Молодіжний екогеофум – 2020» відбувся 10 грудня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в режимі відеоконференцій. Захід організовано керівництвом Інституту природничих наук і туризму за підтримки Міністерства освіти і науки України,  Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА. Учасниками форуму стали учні закладів середньої освіти та студенти коледжів м. Івано-Франківськ та Івано-Франківської області, які цікавляться науковими дослідженнями у сфері збереження навколишнього середовища.


Відкрив захід і представив учасників форуму директор Інституту природничих наук і туризму Валерій Григорович Омельченко. З вітальним словом від імені ректора ІФНТУНГ, академіка НАН України звернувся до учасників перший проректор університету Олег Миколайович Мандрик. На важливості заходу та його роль у вихованні екологічно свідомої молоді наголосив у своєму вітальному слові й начальник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Дмитрович Пліхтяк.

Загалом конференція відбувалась за кількома напрямами, відповідно до яких, учасники розділились на 4 секції, де захищали свої наукові роботи: «Екологія та захист навколишнього середовища», «Геологія та географія», «Туризм та краєзнавство», «Біологія».

У двох секціях взяли участь чотири учні Надвірнянського ліцею, де здобули абсолютну перемогу:

Секція «Геологія та географія»:

1 місце – Гуменюк Надія, 11 клас

2 місце – Григорук Наталія, 10 клас

Секція «Туризм та краєзнавство»:

1 місце – Савчук Сергій, 11 клас

2 місце – Струк Аліна, 10 клас

Переможці отримали цінні призи, а всі учасники - сертифікати.

Підсумував захід координатор форуму,  директор Інституту природничих наук і туризму Валерій Омельченко, вдало підмітивши: «Про своє майбутнє ми повинні подбати. І сьогодні ми побачили, що молодим людям не байдуже, який стан екології буде в майбутньому. Нас тішить, що є кому піклуватись за наше довкілля, за природу та за майбутнє нашої планети!»

У статті використані матеріали та фото із сайту ІФТУНГ https://www.nung.edu.ua/news

Немає коментарів:

Дописати коментар