середа, 10 квітня 2019 р.

Весна. Пора жнив - олімпіадних. Результати обласного та загальнодержавного етапів Всеукраїнських олімпіад.


Завершились ІІІ (обласний) та ІV (загальнодержавний) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з основних навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році. 
На ІІІ етап олімпіад були включені в команду учні Надвірнянського району разом з представниками Делятинської, Переріслянської та Ланчинської громад. 
Учнями здобуто 52 переможних місцея (4 перших місця, 8 других та 
40 третіх). З них 42 місця здобули учні Надвірнянського ліцею,
3 - Чорнопотоківського ліцею (Делятинська ОТГ),
2 - Гаврилівського ліцею (Переріслянська ОТГ),

по 1 - Переріслянського ліцею (Переріслянська ОТГ), Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст№4, Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Каміннецької ЗОШ І-ІІ ст., Ліснотарновицького НВК


Детальний розподіл:
Фізика
1м - Грицюк Володимир, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Бакай Олександр Петрович)
1м - Смеречук Адам, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Бакай Олександр Петрович)
2м - Басараб Олег, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Романчук Петро Дмитрович)
3м - Депутат Денис, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Романчук Петро Дмитрович)
3м - Грошовий Микола, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ілько Микола Миколайович)
3м - Савчук Сергій, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель  Романчук Петро Дмитрович)
3м - Міщук Ілона, 8 кл, Надвірнянський ліцей (учитель  Романчук Петро Дмитрович)
3м - Іванків Тарас, 8 кл, Надвірнянський ліцей (учитель  Романчук Петро Дмитрович)

Математика
2м - Василишин Михайло, 9 кл, Чорнопотоківська ліцей (учитель Клим'юк Квітослава Ігорівна)
3м - Грицюк Володимир, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Івановський Іван Борисович)
3м - Смеречук Адам, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Івановський Іван Борисович)
3м - Тороус Юлія, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Літвінас Зоряна Володимирівна)
3м - Басараб Олег, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Зима Галина Романівна)
3м - Риндич Юлія, 8 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Древаль Надія Миколаївна)

3м - Григораш Ілля, 7 кл, Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (учитель Сметанюк Романія Степанівна)

Астрономія
1м - Грицюк Володимир, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ілько Микола Миколайович)
2м - Смеречук Адам, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ілько Микола Миколайович)
3м - Тороус Юлія, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ілько Микола Миколайович)
3м - Шкрум Соломія, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ілько Микола Миколайович)

Інформатика
2м - Смеречук Адам, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Тороус Наталія Василівна)
3м - Грицюк Володимир, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Тороус Наталія Василівна)
3м - Басараб Олег, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Тороус Наталія Василівна)
3м - Василишин Михайло, 9 кл, Чорнопотоківська ліцей (учитель Василишин Тарас Васильович)


Основи економіки
1м - Грицюк Володимир, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ковальчук Олег Олексійович)
2м - Смеречук Адам, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ковальчук Олег Олексійович)
3м - Штогрин Станіслав, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ковальчук Олег Олексійович)
3м - Депутат Денис, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ковальчук Олег Олексійович)
3м - Юркевич Вікторія, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ковальчук Олег Олексійович)
3м - Хім'як Максим, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ковальчук Олег Олексійович)

Географія
2м - Василишин Михайло, 9 кл, Чорнопотоківська ліцей (учитель Василишин Василь Михайлович)
2м - Штогрин Станіслав, 11 кл, Надвірнянський ліцей учитель Ковальчук Олег Олексійович)
3м - Депутат Денис, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ковальчук Олег Олексійович)
3м - Гуменюк Надія, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Ревтюк Антон Омелянович)

Історія
2м - Штогрин Станіслав, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Качала Людмила Віталіївна)
3м - Лесів Софія, 8 кл, Каміннецька ЗОШ І-ІІ ст. (учитель Гавриляк Марина Анатоліївна)
3м - Савчук Сергій, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Качала Людмила Віталіївна)
3м - Гуменюк Надія, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Качала Людмила Віталіївна)
3м - Антонюк Ярина, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Качала Людмила Віталіївна)

Правознавство
3м - Федорчак Валентина, 11 кл, Гаврилівський ліцей (учитель Одокій Галина Іванівна)

3м - Одокій Іванна, 10 кл, Гаврилівський ліцей (учитель Одокій Галина Іванівна)
3м - Гуменюк Надія, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Свягла Володимир Федорович)

Українська мова
3м - Гавринюк Аліна, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Юрчило Марія Василівна)



3м - Максимюк Богдана, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Кузьмиченко Галина Олексіївна)

Німецька мова
3м - Куц Соломія, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Вірста Інна Валеріївна)
3м - Городецька Анастасія, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Вірста Інна Валеріївна)

Англійська мова
3м - Процик Любомир, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Білоус Наталія Іванівна)
3м - Шкрум Юліан, 9 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Гаврильчук Іванна Степанівна)

Французька мова
3м - Лавринович Анна, 10 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Бец Галина Мирославівна)
3м - Овчаренко Ілона, 9 кл, Переріслянський ліцей (учитель Яворська Оксана Миколаївна)
Хімія
3м - Грицюк Володимир, 11 кл, Надвірнянський ліцей (учитель Матусевич Ірина Романівна)

Екологія
3м - Зорій Сніжана, 10 кл, Ліснотарновицький НВК (учитель Гриджук Марія Михайлівна)
Трудове навчання 
3м - Юрчак Мар'ян, 9 кл, Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст (учитель Петрик Володимир Васильович)

На 4 (загальнодержавному) етапі учні Надвірнянського ліцею у складі команди Івано-Франківської області здобули два других місця (астрономія та економіка), два третіх місця (астрономія та фізика) та диплом (фізика). Тут детальніше.

Крім успіхів в олімпіадах учні досягли значних успіхів на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту учнівських наукових робіт в Малій академії наук. Загальнодержавний етап ще буде проходити в травні в Києві, де також буде три представники з нашого району.

В обласному етапі Всеукраїнських учнівських турнірів команди Надвірнянського ліцею "Страгора" та "Гогодзи" зайняли другі місця з географії, команда "Радикал" - третє місце з математики.
В фінальному етапі 14 Всеукраїнського турніру юних економістів, який пройшов в Луцьку команда Надвірнянського ліцею "Черлені пацьорки" здобула друге місце. А команда з математики "Радикал" здобула диплом учасника на Всеукраїнському турнірі в Херсоні.

Також команда з Надвірнянського ліцею представляла нашу область на дистанційному турнірі з фінансової  грамотності, де роботи учнів отримали високу оцінку.

Значних успіхів досягнули учні у на фінальному етапі Інтернет-олімпіади з економіки в Одесі.

Активними протягом навчального року учні нашого краю були і в різноманітних учнівських конкурсах національно-патріотичного, екологічного, технічного та спортивного спрямування.

Немає коментарів:

Дописати коментар